banneer
Kodu > Meist

TOPTION on professionaalne lab lahenduste pakkuja ja kõik on pühendunud pakkuma parimaid lahendusi ja tooteid ülemaailmsetele klientidele, kes töötavad bioloogias, keemia-, farmaatsia-, keskkonnaanalüüsis, toidus, akadeemilises uuringus jne. Sõltumata sellest, kus te töötate, oleme püüdma saavutada sama eesmärki: pakkuda teile kõige sobivamaid lahendusi ja tooteid, et muuta oma uuringud täpsemaks ja tõhusamaks.


TOPITY peakorter asub Xi'anis, Hiinas, kus on oma sadu ülikoole ja uurimisinstituute ning tuntud kui tuhandeid aastaid pikk ajalugu. Põhjalik kultuuri- ja tugevate teaduslike teadmiste abil saate jätkuvalt paremaid tooteid, lahendusi ja teenuseid.


Peamised tooted sisaldavad keemilist sünteesireaktorit, rotaatoraurustit, õhukeset aurustit, fotokeemilist reaktorit, kõrgsurve-reaktorit, külmutuskuivatit, pihustuskuivati jne. TOPTION brändi vahend on oma kõrge mainega rohkem kui 70 riigis ja piirkondades, pakub tehnilist tuge kümnele tuhandeid organisatsioone, et lahendada oma uurimistöös probleeme, mis on spetsiaalselt ette nähtud ülikoolide, uurimisinstituutide, tööstusharude, inspekteerimisasutuste jt edendamiseks. Tehnoloogia arengut ja inimelu parandamiseks on sotsiaalse missiooni TOPTION .


Usume, et TOPITYi missioon ja nägemus saavad tõeks olla ainult kõige kõrgema kvaliteediga, kõige juhtiva tehnoloogiaga, kõige täiuslikuma lahendusega ja kõige professionaalsema teenindusega. Nii et me hoiame pidevalt uuendusi ja kõvasti tööd, et pakkuda teile parimaid lahendusi ja tooteid ning teha teadustöö täpsemaks ja tõhusamaks.

Me oleme noor, professionaalne ja loominguline meeskond,

Oleme kliendikeskne ja vastutustundlik meeskond.


Meie missioon: teha oma uuringud täpsemaks ja tõhusamaks.

Meie nägemus: muutke maailma kõige konkurentsivõimelisemaks pakutavaks laboratoorseks pakkujaks.

Meie väärtus: jagamine ja win-win, klientide edu, tänulik, kasvav kasv, innovatsioon ja vastutus.