banneer
Kodu > Tooted >> Laboratoorsed reaktorid >> Hüdrotermilisi reaktori

Kõrgsurve hüdrotermilisi reaktori

Kõrgsurve hüdrotermilisi reaktori
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

Kui Otsid keemia, bioloogia, farmaatsia ja toidu kõrgsurve hüdrotermilisi reaktori alates Hiina kõrgsurve hüdrotermilisi reaktor, roostevaba teras reaktori, mini hüdrotermilisi sünteesi reaktor, hüdrotermilisi autoklaavi, 10 ml hüdrotermilisi reaktor, 25 ml hüdrotermilisi sünteesi reaktori valmistajad, tarnijad ja facoty, või kontrollida kõrgsurve hüdrotermilisi reaktori kohandamine ja projekteerimine professionaalne tarnija Hiinas, vastake kontakt Toption Instrument.

Hüdrotermilisi sünteesi reaktori

Hüdrotermilisi sünteesi reaktori on reaktori toption's firma pakkumise sünteetilised kemikaalid teatud temperatuuri, teatud rõhutingimused. See on laialt kasutusel uue materjale, energia, keskkonna inseneri- ja teadusliku uurimise katsed, väikesemahulise reaktori kasutatakse tavaliselt ülikoolis õpetamise, uurimisüksuste teaduslikuks uurimistööks.

Hüdrotermilisi sünteesi reaktori võtab vastu kvaliteetsest roostevabast terasest, veekeetja ja veekeetja kaane tihend on poldid põllumajandusettevõtte tihendus rida ja kaks spiraal nääre tüübid kaks liiki. Kasutamine: vähendada Köide, saaksid üle ühe reaktori temperatuuri tank tegutseb sama reaktsioon Küte. Hüdrotermilisi sünteesi reaktori on PTFE sees vooder, ilus kuju, mõistliku struktuur ja hõlpsasti käsitsetav.

Happe ja leelise korrosiooni. Vastavalt tegelikele vajadustele ettevõtjate veekeetja korpus võib konfigureerida mitu spetsifikatsioonidega limaskesta. (nt: 100ml ja 50ml vooder kaks komplekti. 50ml korpus 50ml ja vooder kaks komplekti 25ml 100ml korpus), ökonoomne ja praktiline. Saate kohandatud madespecial tüübid vastavalt kasutaja vajadustele, nagu näiteks: 150 ml, 200 ml, 250 ml, 300 ml, 350 ml, 400 ml, 450 ml, 500 ml. ohutu temperatuur on 200 ° C, maksimaalne rõhk on 3 Mpa.

Hüdrotermilisi sünteesi reaktori eelised:

1. hüdrotermilisi reaktori farmaatsia

2. kõrge vaakum temperatuuriga

3. hea tihendus

4. roostevabast terasest kest, PTFE liner

Hüdrotermilisi sünteesi reaktori kirjeldus:

1. hüdrotermilisi sünteesi reaktor, ka polümerisatsioon reaktorid;

2. seedimist paagid, kõrgsurve seedimist ilmutusnõu;

Omadused:

1, hea korrosioonikindlus, ohtlike ainete kõrvalmõju vähendada reostust, kasutades ohutuse.

2, temperatuur, suurendada kiiresti lahustatakse kaotamata, raske lahustunud proove ja näidiseid lenduvad elemendid tavapärastel tingimustel.

3, ilus välimus, mõistliku struktuur, hõlpsasti käsitsetav ja lühendada aega analüüsi usaldusväärsed andmed.

4, sisaldavad Teflon puks, Standard arstiabi, nii et tooraine võib olla happe-leelis- ja nii edasi.

5, saate asendada plaatinatiiglisse lahendada mikroelementide kõrge puhtusastmega alumiiniumoksiidi lahustamisel tegeleda probleemide analüüs.

Tehnilised näitajad:


Mudel

Materjali

Võimsus

Märkus

TOPT-HT25

Shell kvaliteediga roostevabast terasest;

Liner materjalid on eriline PTFE

25ml

1. ohutu temperatuur on 200° C

2. töö surve ≤2 Mpa (pinna rõhk)

3. Tempe Küte ja jahutus kiirus: kuni 5℃ / min

TOPT-HT50

50ml

TOPT-HT100

100ml

TOPT-HT150

150ml

TOPT-HT200

200ml

TOPT-HT250

250ml

TOPT-HT500

500ml


Kvaliteetne PTFE linerPTFE liner
Hiina hüdrotermilisi süntesaatorLab roostevaba teras reaktoriroostevabast terasest autoklaaviRoostevaba teras reaktoriXi'an mini lab reaktoriToption hüdrotermilisi reaktori


Toption teenus

Meie meeskond

Küsitlus