banneer
Kodu > Tooted >> Vedeliku üleandmise vahend >> Lab Pipette

Gaasi fotokeemiliste klaas reaktori

Gaasi fotokeemiliste klaas reaktori
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

Kui otsite keemia, bioloogia, farmaatsia ja toidu gaasi fotokeemiliste klaas reaktori alates Hiina gaasi fotokeemiliste klaas reaktor, fotokeemiline reaktsioon aparaadi, 250ml fotokeemiliste reaktori ja 500ml fotokeemiliste reaktori, gaasi photocatalytic väljaspool valgustatud klaasist reaktor, 1000ml fotokeemiliste reaktori valmistajad, tarnijad ja facoty, või kontrollida gaasi fotokeemiliste klaas reaktori kohandamine ja projekteerimine professionaalne tarnija Hiinas, palun julgesti ühendust Toption Instrument.

TOPT - 9G gaasi väljaspool valgustatud photocatalytic reaktori/fotokeemiliste klaas reaktori

Gaasi väljaspool valgustatud fotokeemiliste reaktor,-- TOPTION tehas on sai tehnilise toetab paljude professorite SJTU ja NTU arendamisel periood. TOPT sarja kasutatakse peamiselt teadustöö gaasi / vedelfaasist, fikseeritud / simuleeritud nähtav valgus, kas reaktsioon laeva lasti TiO2, fotokeemiline reaktsioon photocatalyst tingimustes jne. See seeria pakub proovide analüütilise reageerivad toote ja vabade radikaalide ja mõõta reageerivad kineetiline konstantne, kvantsaagis; seda kasutatakse laialdaselt Chemosynthesis, keskkonna kaitse ja bioteaduste jms valdkondades.

Fotokeemiline klaas reaktori, sealhulgas peamised box, elektriline juhtimisseade sisselülitamist, xenon lamp elektriliste kontrollerite, kerge, tõhus kerge helkurite, põhiosa valguse allikas jahutus kaitsta külmalõksuga, lifti tabeli pigi-tüüpi reaktsioon, gaasi reaktori (saab kvarts gaasi reaktor, samuti võib olla SS316 kõrgsurve reaktori. Sõltuvalt teie vajadustele kohandatud saab),

TOPT - 9G tüüp fotokeemiliste reaktori nagu järgmisi:

1, elavhõbe lamp elektri kontroller kontrolli of100W, 300W, 500W keskmise rõhu elavhõbe lamp töötingimused;

2 xenon lamp elektri kontroller tõrje 100W, 300W, 500W või 1000W xenon lamp töötingimusi (iga TOPT - 9G tüüp fotokeemiline reaktsioon aparaat standardse kontrolleri ja elavhõbeda xenon lamp elektriline seade kontrollerit valige üks);

3, elavhõbeda xenon lamp elektriline seade kontroller ja kontroller sisaldab kokku toide, lambi valik, lamp toiteplokid;

4, kõik kvarts klaas kerge kaitse ja parandamisega külmalõksuga;

5, tõhus kerge helkurite, efektiivne kiirgus gaasi (nt lämmastikoksiidid, väävli oksiidid, süsivesinikud jne) ja gaasi pinna optilise muutuse; Samuti saate uurida kõrgem sisaldus segus fotokeemiliste muutuste;

6, kõik kvarts reaktsioon gaasi generaator 250ML, 500ML, 1000ML vabatahtlik; Kui soovite SS316L kõrgsurve reaktori süsteemi.

7, tuginedes seadet saab kasutada lisaks peamised box, varustatud ka tehase tootmise pigi-tüüpi reaktsioon tabeli alla.

8. tarne temperatuuri vastuseks külmalõksuga pump ei saa ainult esitada vee korduskasutus läbiviimiseks soojus valguse neeldumisteguri; anda TOPT - 9G tüüp fotokeemiliste reaktori gaasi faasis olulist vastuseks välistemperatuur katsekeskkonnas andmete ühtne uurimise, suurendades seega sarnased uuringud ja edu ülemaailmsel võrdlemisel globaliseerumine.

Iga osade kirjeldus

Esiteks peamised box

Peamised box on rida fotokeemiliste reaktori paigutatud kui kerge seadmeid, on järgmised tunnused:

Kasti suurus 480 mm × 420 mm × 900 mm, kaalub 29kg.

Must kastis, et vähendada valguse peegeldus.

Pärast jahutus ventilaator juhatuse ülemine kapid, kapid pärast tsentraalne eksamikomisjon on "voolu lüliti", saab aru off (jahutusvesi) vesi alarm. Pärast Põhja plaat on kaks auku jahutus vee torud, toru ja kaabel ühendada kontrolleriga kaudu.

Kapid vasakule seal on kolm erilist pikikeevitatud kast, mootor, tuled ja "voolu lüliti" kasutada plug väljund.

Teine, elavhõbe ja elavhõbeda electric kontroller

Tuli ette 100W, 300W või 500W, 1000w, keskmise rõhu sisselülitamist elavhõbe lambid moodustasid 40% kogu energiast küsimus töötamise ajal loodud ultraviolettvalguses normaalkäituse. Elavhõbe lamp kerge avanemisel 5 minutit, kuni stabiilne, lülitage valgustus vaja oodata 5 minutit pärast tellimuse taaskäivitama. Kuna vaja muutuma koos silma ja naha kahju tuua.

Keskmise rõhu sisselülitamist optilised parameetrid on järgmised:

Elavhõbe lamp spektraaljaotus ja suhteline osatähtsus järgmiselt:

Tabel 2 spektraaljaotus keskmise rõhu sisselülitamist

Lainepikkus (nm)

250

313

365

400

510

620

720

Suhteline osatähtsus %

20

85

100

30

20

40

80

Elavhõbe lamp valgustavale osa kvarts toru, käsi saasteainete, valguse intensiivsust mõjutavad otsekontaktis. Kvartsi kasutatakse tavaliselt väljaspool väike kogus alkoholi, puhastamine sees kasutamiseks kreemiga niisutatud puhta puuvillase lapiga.

Haldusliidesesse: kokku toide, lambi valik, lambi toide, mootorid, valgus lülitite ja koguaeg käivitada ja muid seadeid Sahara aega pannes, lamp praegune meeter, alarm juhiseid. Kontroller fänn soojusega.

Kontroller on 245 mm × 170 × 180 mm, kaalub 23kg.

Avatud menetlus kontroller on: valige valguse lamp võim → → → koguvõimsus valgus hakkab, vajutage start ja siis hakkas ajastus valgust.

Sulgege kontrolli menetlused: kokku lamp võim → elektri → → 5 minutit pärast lülitage jahutusvesi.

Võimsus sisend rida ja kaitsme omanikule tagasi kontrolleriga.

Kontroller peamised box kaabli pistik koos vastava liidesed tagaküljel.

Peatross väljale mis kontroller viga, või madalam kui veesurve tavaline jahutusvesi alarm lambi valgus ja alarm heli, instrumendid, mis on võimelised töötama.

Kolm, xenon lamp ja xenon lamp elektri kontroller.

Anda valgust toimiks 100W 300W 500W või 1000W xenon lamp tavaline ja stabiilne. Kontroller on 245 mm × 170 × 180 mm, kaal 34kg. Juhtpaneel erand "valguse Vali" nupp, muud nupud sama elavhõbe lamp kontrolleriga. Xenon lamp spektraaljaotus ja suhteline osatähtsus sarnane päevavalguses.

Xenon lamp optilised parameetrid on järgmised:

Tabel 3 mõõtmed xenon lambid ja optilised parameetrid:

Võimsus (W)

Alates current(A)

Tegevate voolu (A)

Tööpinge (V)

Tõhus kaare pikkus MM)

Juhtmestik

100/300/500

8.3

18±3

50

220±20

Viib ühe

1000

12.4

30±3

60

220±20

Viib ühe

Kontserni IV, metallist halogeniid lamp ja metallist halogeniid lamp elektri vastutav töötleja:

Viies, kõik kvarts klaas kerge kaitse ja parandamisega külm lõksu

Kõik kogu kvarts klaas kerge kaitse külma lõksu ei ainult suure tõhususega UV tungimist, samas töötavad pikki tunde ära sest valgusallikas põhjustatud temperatuuri, tagades juurdepääsu valguse ja reaktiivne aineid ainult katsest traumeerivamaks ilma välismõjudest.

Kuuendaks, tõste tabeli pigi reaktsioon

Tõstke tabeli pigi tüüpi reaktsioon, TOPTION tehase teadusuuringute ja arengu uus gaasi-etapp fotokeemiliste või pind, mis teeb spetsiaalse laua toodete edendamine peamiste riiklike ülikoolide laboratoorsete uuringute edukate tulemustega, kiitis kasutajatele kuhjuvate segu. Kohapeal roostevabast terasest, kusjuures moodul, standard roostevabast terasest kooskõlas skaala, nii et valgusallikast eemale reaktiivsete ainete on tõhus kontroll.

Seitsmes, fotokeemiline reaktori temperatuuri Toitepump

Temperatuuri Toitepump on madalal temperatuuril vedelad ringlusse jahutusseadmed mehaanilise vormis. Vedelikuga kõrgel temperatuuril kõrgetemperatuurilise vee vann mõju. Kombineeritud TOPT - 9G tippige fotokeemiliste reaktori keemiliste reaktsioonide töötada mitme riigi. See on uus eksperimentaalne seade võib olla vahetuses kuivjää ja vedela lämmastiku temperatuur vastus võiks teha võimalikult madalal temperatuuril valamu viskoossus. Alt tugev magnet segades, segamine ja sisemine ringlussüsteemi 2 tank ühtsem, temperatuuri saab teha ükshaaval temperatuuri, püsival temperatuuril ringleva pump pakkuda konstantsel temperatuuril külma allika kasutamine ja. Näiteks bio-farmaatsiatoodete, keemiatehnoloogia, inseneri-, toidu, mis nõuavad ülitäpse proovis allikatest välja. Laialdaselt kasutatakse haiglates, teaduslikud uuringud, eksperimendid ja identifitseerimise bioloogiliste ja muude töö osad.

Lisaks TOPTION ettevõtte toodavad ka "Langevate film tüübi tsükkel" fotokeemiliste reaktor, pls viidata järgmine pilt:

1. TOPTION firma saab toota "MINI pihuarvutite fotokeemiliste reaktori:, pls lähtuge:

2. TOPTION firma on võimalik toota "vedela /gas seguga fotokeemiliste reaktori", pls järgmisega:

3. TOPTION vedela /gas seguga fotokeemiliste reaktori tööpõhimõte saate koos alt vabasta vavle ja juhtida proovi, pls vaata järgnevat:

4. meie firma on võimalik toota "8-12 kvarts torud vahepeal segades tüüp fotokeemiliste reaktori", pls järgmisega:

5. TOPTION tööpõhimõte 8-12 kvarts torud vahepeal segades tüüp fotokeemiliste reaktor, pls vaadake järgneva:

Meie kohta:

TOPTION on spetsialiseerunud tootmise ja müües fotokeemiliste klaas reaktori, UV klaas reaktori süsteemi, xenon klaas reaktori, ühekihiline klaas reaktori, kahekihiline klaas reaktori, kolmekihilise klaas reaktori, termostateeritav seadmed, ice maker, ultraheli instrument, spray kuivati, kaevandavate seade jne.

11-yaeas kogemus ja pärast 8-aastase arendamine, meil on saadud kodu- ja välismaiste turuosade ja nautida hea maine tööstus, meie toodete rakendatakse paljude ülikoolide ja teaduslike uurimisasutuste paljudes valdkondades.  Valmistame saab ka erinevaid seadmeid, sõltuvalt teie vajadustest. Usume, et kvaliteet ei lase sul alla. TOPTION firma saab custimezed erinevate tehniliste kirjelduste klaas reaktori süsteemi, me usume "TOPTION" on oma "PARIMAKS variant".

Tere tulemast kohandatud kujundus! Pls ärge kartke meiega ühendust võtta, Tere tulemast!!!


Küsitlus