banneer
Kodu > Tooted >> Vedeliku üleandmise vahend >> Lab Pipette

Mini seest valgustatud Photoreactor

Mini seest valgustatud Photoreactor
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

Kui otsite keemia, bioloogia, farmaatsia ja toidu mini seest valgustatud photoreactor Hiina mini seest valgustatud photoreactor, 250ml fotokeemiliste reaktor, 500ml fotokeemiliste reaktori ja 1000ml fotokeemiliste reaktori sees valgustatud photocatalytic reaktor, väike fotokeemiliste reaktori valmistajad, tarnijad ja facoty, või kontrollimise mini seest valgustatud photoreactor kohandamine ja projekteerimine professionaalne tarnija Hiinas, vastake kontakt Toption Instrument.

Solar klaas reaktor, fotokeemiline reaktori UV reaktori

HG/Xenon/metallist halogeniid Lamp

8-12 kvarts torud vahepeal segades tüüp

Köide fotokeemiliste reaktori igasuguseid

TOPT-II tüüp intside valgustatud fotokeemilise reactor

TOPT-II kirjeldus intside valgustatud fotokeemiliste reaktori--- TOPTION tehas on sai tehnilise toetab paljude professorite SJTU ja NTU arendamisel periood. TOPT sarja kasutatakse peamiselt teadustöö proovi / vedelfaasist, fikseeritud / simuleeritud nähtav valgus, kas reaktsioon laeva lasti TiO2, fotokeemiline reaktsioon photocatalyst tingimustes jne. See seeria pakub proovide analüütilise reageerivad toote ja vabade radikaalide ja mõõta reageerivad kineetiline konstantne, kvantsaagis; seda kasutatakse laialdaselt Chemosynthesis, keskkonna kaitse ja bioteaduste jms valdkondades.

Põhilise osa joonis, sealhulgas peamised box, elektriline juhtimisseade sisselülitamist, xenon lamp elektriliste kontrollerite, hele, hele allikas jahutus kaitsta külmalõksuga, segaja, klaas reaktori 250ml, 500ml, 1000ml (loomulikult saab kohandatud igasuguseid mahud). Koos ratastega ostukorvi.

TOPT-II tüübi intside valgustatud fotokeemiliste reaktori on lisatud järgmisi:

1, elavhõbe lamp elektri kontroller tõrje 100W, 300W, 500W keskmise rõhu elavhõbe lamp töötingimused;

2 xenon lamp elektri kontroller tõrje 100W, 300W, 500W või 1000W xenon lamp töötingimusi (iga TOPT-II tüübi fotokeemiline reaktsioon seadmete standardse kontrolleri ja elavhõbeda xenon lamp elektriline seade kontrollerit valige üks);

3, elavhõbeda xenon lamp elektriline seade kontroller ja kontroller sisaldab kokku toide, lambi valik, lamp toiteplokid;

4, kõik kvarts klaas kerge kaitse ja parandamisega külmalõksuga;

5, segaja, vastavad TOPT II tüüpi klaasist reaktorid.

6, tugineda seadet saab kasutada lisaks peamised box, varustatud ka tehase tootmise pigi-tüüpi reaktsioon tabeli alla.

7. klaas reaktori saab choosed 250ml, 500ml, 1000ml (loomulikult saab kohandatud igasuguseid mahud).

8. ratastega korvi.

9. tarnimise temperatuuri vastuseks külmalõksuga pump ei saa ainult esitada vee korduskasutus läbiviimiseks soojus valguse neeldumisteguri; anda TOPT-II tüübi fotokeemiliste reaktori proovi materjali vastuseks välistemperatuur katsekeskkonnas andmete ühtne uurimise, suurendades seega sarnased uuringutest ja edu global võrdlusel globaliseerumine.

Iga osade kirjeldus

Esiteks peamised box

Peamised box on rida fotokeemiliste reaktori paigutatud kui kerge seadmeid, on järgmised tunnused:

Kasti suurus 480 mm × 420 mm × 900 mm, kaalub 29kg.

Must kastis, et vähendada valguse peegeldus.

Pärast jahutus ventilaator juhatuse ülemine kapid, kapid pärast tsentraalne eksamikomisjon on "voolu lüliti", saab aru off (jahutusvesi) vesi alarm. Pärast Põhja plaat on kaks auku jahutus vee torud, toru ja kaabel ühendada kontrolleriga kaudu.

Kapid vasakule seal on kolm erilist pikikeevitatud kast, mootor, tuled ja "voolu lüliti" kasutada plug väljund.

Teine, elavhõbe ja elavhõbeda electric kontroller

Tuli ette 100W, 300W või 500W, 1000w, keskmise rõhu sisselülitamist elavhõbe lambid moodustasid 40% kogu energiast küsimus töötamise ajal loodud ultraviolettvalguses normaalkäituse. Elavhõbe lamp kerge avanemisel 5 minutit, kuni stabiilne, lülitage valgustus vaja oodata 5 minutit pärast tellimuse taaskäivitama. Kuna vaja muutuma koos silma ja naha kahju tuua.

Keskmise rõhu sisselülitamist optilised parameetrid on järgmised:

Elavhõbe lamp spektraaljaotus ja suhteline osatähtsus järgmiselt:

Tabel 2 spektraaljaotus keskmise rõhu sisselülitamist

Lainepikkus (nm)

250

313

365

400

510

620

720

Suhteline osatähtsus %

20

85

100

30

20

40

80

Elavhõbe lamp valgustavale osa kvarts toru, käsi saasteainete, valguse intensiivsust mõjutavad otsekontaktis. Kvartsi kasutatakse tavaliselt väljaspool väike kogus alkoholi, puhastamine sees kasutamiseks kreemiga niisutatud puhta puuvillase lapiga.

Haldusliidesesse: kokku toide, lambi valik, lambi toide, mootorid, valgus lülitite ja koguaeg käivitada ja muid seadeid Sahara aega pannes, lamp praegune meeter, alarm juhiseid. Kontroller fänn soojusega.

Kontroller on 245 mm × 170 × 180 mm, kaalub 23kg.

Avatud menetlus kontroller on: valige valguse lamp võim → → → koguvõimsus valgus hakkab, vajutage start ja siis hakkas ajastus valgust.

Sulgege kontrolli menetlused: kokku lamp võim → elektri → → 5 minutit pärast lülitage jahutusvesi.

Võimsus sisend rida ja kaitsme omanikule tagasi kontrolleriga.

Kontroller peamised box kaabli pistik koos vastava liidesed tagaküljel.

Peatross väljale mis kontroller viga, või madalam kui veesurve tavaline jahutusvesi alarm lambi valgus ja alarm heli, instrumendid, mis on võimelised töötama.

Kolm, xenon lamp ja xenon lamp elektri kontroller.

Anda valgust toimiks 100W 300W 500W või 1000W xenon lamp tavaline ja stabiilne. Kontroller on 245 mm × 170 × 180 mm, kaal 34kg. Juhtpaneel erand "valguse Vali" nupp, muud nupud sama elavhõbe lamp kontrolleriga. Xenon lamp spektraaljaotus ja suhteline osatähtsus sarnane päevavalguses.

Xenon lamp optilised parameetrid on järgmised:

Tabel 3 mõõtmed xenon lambid ja optilised parameetrid:

Võimsus (W)

Alates current(A)

Tegevate voolu (A)

Tööpinge (V)

Tõhus kaare pikkus MM)

Juhtmestik

100/300/500

8.3

18±3

50

220±20

Viib ühe

1000

12.4

30±3

60

220±20

Viib ühe

Kõik kogu kvarts klaas kerge kaitse külma lõksu ei ainult suure tõhususega UV tungimist, samas töötavad pikki tunde ära sest valgusallikas põhjustatud temperatuuri, tagades juurdepääsu valguse ja reaktiivne aineid ainult katsest traumeerivamaks ilma välismõjudest.

Kuues, fotokeemiline reaktori temperatuuri Toitepump

Temperatuuri Toitepump on madalal temperatuuril vedelad ringlusse jahutusseadmed mehaanilise vormis. Vedelikuga kõrgel temperatuuril kõrgetemperatuurilise vee vann mõju. TOPT-III kombinatsioon tippige fotokeemiliste reaktori keemiliste reaktsioonide töötada mitme riigi. See on uus eksperimentaalne seade võib olla vahetuses kuivjää ja vedela lämmastiku temperatuur vastus võiks teha võimalikult madalal temperatuuril valamu viskoossus. Alt tugev magnet segades, segamine ja sisemine ringlussüsteemi 2 tank ühtsem, temperatuuri saab teha ükshaaval temperatuuri, püsival temperatuuril ringleva pump pakkuda konstantsel temperatuuril külma allika kasutamine ja. Näiteks bio-farmaatsiatoodete, keemiatehnoloogia, inseneri-, toidu, mis nõuavad ülitäpse proovis allikatest välja. Laialdaselt kasutatakse haiglates, teaduslikud uuringud, eksperimendid ja identifitseerimise bioloogiliste ja muude töö osad.

Meie kohta:

TOPTION on spetsialiseerunud tootmise ja müügi fotokeemiliste klaas reaktori, UV klaas reaktori süsteemi, xenon klaas reaktori, ühekihiline klaas reaktori, kahekihiline klaas reaktori, kolmekihilise klaas reaktori, termostateeritav seadmed, ice maker, ultraheli instrument, spray kuivati, õhu kuivati, kaevandavad seade jne.

8-yaeas kogemus ja pärast 8-aastase arendamine, meil on saadud kodu- ja välismaiste turuosade ja nautida hea maine tööstus, meie toodete rakendatakse paljude ülikoolide ja teaduslike uurimisasutuste paljudes valdkondades.  Valmistame saab ka erinevaid seadmeid, sõltuvalt teie vajadustest. Usume, et kvaliteet ei lase sul alla. TOPTION firma saab custimezed erinevate tehniliste kirjelduste klaas reaktori süsteemi, me usume "TOPTION" on oma "PARIMAKS variant".

Tere tulemast kohandatud kujundus! Pls ärge kartke meiega ühendust võtta, Tere tulemast!!!


Küsitlus