banneer
Kodu > Tooted >> Vedeliku üleandmise vahend >> Lab Pipette

Väljaspool valgustatud Photoreactor

Väljaspool valgustatud Photoreactor
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

Kui otsite keemia, bioloogia, farmaatsia ja toit väljaspool valgustatud photoreactor Hiinast väljaspool valgustatud photoreactor, 10ml fotokeemiliste reaktori, 30ml fotokeemiliste reaktori, 50ml fotokeemiliste reaktori, 100ml fotokeemiliste reaktori, mini fotokeemiline reaktsioon aparaadi tootjad, tarnijad ja facoty, või kontrollimisel väljaspool valgustatud photoreactor kohandamine ja projekteerimine professionaalne tarnija Hiinas, vastake kontakt Toption Instrument.

Solar klaas reaktor, fotokeemiline reaktori UV reaktori

HG/Xenon/metallist halogeniid Lamp

8-12 kvarts torud vahepeal segades tüüp

Köide fotokeemiliste reaktori igasuguseid

TOPT-IV tüüp väljaspool valgustatud fotokeemiliste reaktori

Väljaspool valgustatud fotokeemiliste reaktori kirjeldus ---TOPTION tehases on sai tehnilise toetab paljude professorite SJTU ja NTU arendamisel periood. TOPT sarja kasutatakse peamiselt teadustöö gaasi / vedelfaasist, fikseeritud / simuleeritud nähtav valgus, kas reaktsioon laeva lasti TiO2, fotokeemiline reaktsioon photocatalyst tingimustes jne. See seeria pakub proovide analüütilise reageerivad toote ja vabade radikaalide ja mõõta reageerivad kineetiline konstantne, kvantsaagis; seda kasutatakse laialdaselt Chemosynthesis, keskkonna kaitse ja bioteaduste jms valdkondades.

Põhilise osa joonis, sealhulgas peamised box, elektriline juhtimisseade sisselülitamist, xenon lamp elektriliste kontrollerite, hele, hele allikas jahutus kaitsta külmalõksuga, segaja, kvarts klaas reaktori 10ml, 30ml, 50ml, 100ml, 150ml (loomulikult saab kohandatud igasuguseid mahud). Koos ratastega ostukorvi.

TOPT-IV tüüp seestpoolt valgustatud fotokeemiliste reaktori on lisatud järgmisi:

1, elavhõbe lamp elektri kontroller tõrje 100W, 300W, 500W keskmise rõhu elavhõbe lamp töötingimused;

2 xenon lamp elektri kontroller tõrje 100W, 300W, 500W või 1000W xenon lamp töötingimusi (iga TOPT-IV ype fotokeemiline reaktsioon aparaat standardse kontrolleri ja elavhõbeda xenon lamp elektriline seade kontrollerit valige üks);

3, elavhõbeda xenon lamp elektriline seade kontroller ja kontroller sisaldab kokku toide, lambi valik, lamp toiteplokid;

4, kõik kvarts klaas kerge kaitse ja parandamisega külmalõksuga;

5, segaja, mis vastavad TOPT-IV tüüpi klaasist reaktorid, 8-12 kvarts torud vahepeal segades tüüp

6, tugineda seadet saab kasutada lisaks peamised box, varustatud ka tehase tootmise pigi-tüüpi reaktsioon tabeli alla.

7. kvarts klaas reaktori saab choosed 10ml, 30ml, 50ml, 100ml, 150ml (loomulikult saab kohandatud igasuguseid mahud).

8. ratastega korvi.

Iga osade kirjeldus

Esiteks peamised box

Peamised box on rida fotokeemiliste reaktori paigutatud kui kerge seadmeid, on järgmised tunnused:

Kasti suurus 480 mm × 420 mm × 900 mm, kaalub 29kg.

Must kastis, et vähendada valguse peegeldus.

Pärast jahutus ventilaator juhatuse ülemine kapid, kapid pärast tsentraalne eksamikomisjon on "voolu lüliti", saab aru off (jahutusvesi) vesi alarm. Pärast Põhja plaat on kaks auku jahutus vee torud, toru ja kaabel ühendada kontrolleriga kaudu.

Kapid vasakule seal on kolm erilist pikikeevitatud kast, mootor, tuled ja "voolu lüliti" kasutada plug väljund.

Teine, elavhõbe ja elavhõbeda electric kontroller

Tuli ette 100W, 300W või 500W, 1000w, keskmise rõhu sisselülitamist elavhõbe lambid moodustasid 40% kogu energiast küsimus töötamise ajal loodud ultraviolettvalguses normaalkäituse. Elavhõbe lamp kerge avanemisel 5 minutit, kuni stabiilne, lülitage valgustus vaja oodata 5 minutit pärast tellimuse taaskäivitama. Kuna vaja muutuma koos silma ja naha kahju tuua.

Keskmise rõhu sisselülitamist optilised parameetrid on järgmised:

Elavhõbe lamp spektraaljaotus ja suhteline osatähtsus järgmiselt:

Tabel 2 spektraaljaotus keskmise rõhu sisselülitamist

Lainepikkus (nm)

250

313

365

400

510

620

720

Suhteline osatähtsus %

20

85

100

30

20

40

80

Elavhõbe lamp valgustavale osa kvarts toru, käsi saasteainete, valguse intensiivsust mõjutavad otsekontaktis. Kvartsi kasutatakse tavaliselt väljaspool väike kogus alkoholi, puhastamine sees kasutamiseks kreemiga niisutatud puhta puuvillase lapiga.

Haldusliidesesse: kokku toide, lambi valik, lambi toide, mootorid, valgus lülitite ja koguaeg käivitada ja muid seadeid Sahara aega pannes, lamp praegune meeter, alarm juhiseid. Kontroller fänn soojusega.

Kontroller on 245 mm × 170 × 180 mm, kaalub 23kg.

Avatud menetlus kontroller on: valige valguse lamp võim → → → koguvõimsus valgus hakkab, vajutage start ja siis hakkas ajastus valgust.

Sulgege kontrolli menetlused: kokku lamp võim → elektri → → 5 minutit pärast lülitage jahutusvesi.

Võimsus sisend rida ja kaitsme omanikule tagasi kontrolleriga.

Kontroller peamised box kaabli pistik koos vastava liidesed tagaküljel.

Peatross väljale mis kontroller viga, või madalam kui veesurve tavaline jahutusvesi alarm lambi valgus ja alarm heli, instrumendid, mis on võimelised töötama.

Kolm, xenon lamp ja xenon lamp elektri kontroller.

Anda valgust toimiks 100W 300W 500W või 1000W xenon lamp tavaline ja stabiilne. Kontroller on 245 mm × 170 × 180 mm, kaal 34kg. Juhtpaneel erand "valguse Vali" nupp, muud nupud sama elavhõbe lamp kontrolleriga. Xenon lamp spektraaljaotus ja suhteline osatähtsus sarnane päevavalguses.

Xenon lamp optilised parameetrid on järgmised:

Tabel 3 mõõtmed xenon lambid ja optilised parameetrid:


Võimsus (W)

Alates current(A)

Tegevate voolu (A)

Tööpinge (V)

Tõhus kaare pikkus MM)

Juhtmestik

100/300/500

8.3

18±3

50

220±20

Viib ühe

1000

12.4

30±3

60

220±20

Viib ühe


Kõik kogu kvarts klaas kerge kaitse külma lõksu ei ainult suure tõhususega UV tungimist, samas töötavad pikki tunde ära sest valgusallikas põhjustatud temperatuuri, tagades juurdepääsu valguse ja reaktiivne aineid ainult katsest traumeerivamaks ilma välismõjudest.

Meie kohta:

TOPTION on spetsialiseerunud tootmise ja müües fotokeemiliste klaas reaktori, UV klaas reaktori süsteemi, xenon klaas reaktori, ühekihiline klaas reaktori, kahekihiline klaas reaktori, kolmekihilise klaas reaktori, termostateeritav seadmed, ice maker, ultraheli instrument, spray kuivati, kaevandavate seade jne.

8-yaeas kogemus ja pärast 8-aastase arendamine, meil on saadud kodu- ja välismaiste turuosade ja nautida hea maine tööstus, meie toodete rakendatakse paljude ülikoolide ja teaduslike uurimisasutuste paljudes valdkondades.  Valmistame saab ka erinevaid seadmeid, sõltuvalt teie vajadustest. Usume, et kvaliteet ei lase sul alla. TOPTION firma saab custimezed erinevate tehniliste kirjelduste klaas reaktori süsteemi, me usume "TOPTION" on oma "PARIMAKS variant".

Tere tulemast kohandatud kujundus! Pls ärge kartke meiega ühendust võtta, Tere tulemast!!!


Küsitlus