banneer
Kodu > Tooted >> Pihustuskuivati

10L Spray kuivati

10L Spray kuivati
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

Kui otsite Hiina 10l spray kuivati keemia, bioloogia, farmaatsia ja toidu 10l spray kuivati, tsentrifugaal spray kuivati, 10l kuivati Jäämasina tsentrifugaal spray, kuivati, piima spray spray kuivatusseadmete, spray toiduainete tööstuse tootjad, tarnijad ja facoty kuivatamise või kontrollimiseks 10l spray kuivati kohandamine ja projekteerimine professionaalne tarnija Hiinas, palun julgesti ühendust Toption Instrument.

1. funktsioonid

1) kiirusel pikamaasõidud kuivatamiseks pärast materjali vedeliku pihustamine näidatakse materjali pindala oluliselt kasvanud. Kuuma õhu voolus, 95% ~ 98% vett saab aurustunud hetkest. Aeg lõpule kuivatamine vajab ainult mõne sekundi.

2) see on eriti sobilik kuivatamiseks on kuumustundlikke materjale. Oma lõpptoodete oma hea ühtsuse, liikuvus, lahustades võimsuse. Ja lõpptoodete valmistamiseks on nende puhtuses ja hea kvaliteet. Tootmise menetlused on lihtsad ja juhtimiseks on lihtne. Vedelik niiskus Sisukord 40 ~ 60% (erimaterjalid, sisu võib ulatuda 90%.) saab kuivatada pulbriks või osakeste valmistamiseks kord aega.

3) pärast selle kuivatamist, ei ole vaja oivaline ja sortimiseks, nii, et vähendada tootmisel töökorda ja suurendada toote puhtust. Toote osakese läbimõõt, olla lõtv ja vee sisu saab kohandada kaudu muutuvad operatsiooni seisund teatud ulatuses. See on väga mugav juhtimiseks ja kontrollimiseks läbi viia.

2.principle:

1) pärast seda, kui on filtreeritud ja kuumutatud õhk sõlmib õhu turustaja kuivati peal. Kuum õhk siseneb kuivatamine tuppa spiraal vormi ja ühtlaselt. Kiirraudtee tsentrifugaal pihusti torni peal läbib materjali vedeliku keerleb ning olema pihustatakse väga peent udu vedel helmed.

2) väga lühikese aja, võttes ühendust soojust õhu kaudu saab kuivatada materjale lõpptoodete valmistamiseks. Lõpptoodetes täita pidevalt, kuivatamine torni all ja selle tsüklonid. Gaasi väljutamiseks puhur.

3.Application:

1) spray kuivati saab kasutada mitmeid kui vabalt voolav pulber proovi toodang on nõutav. See tehnika on edukalt töödeldud materjalide järgmistes valdkondades:

Jookide, maitsed ja värvus, piima ja munatoodete, taim ja taimsed ekstraktid, farmaatsiatooted, kuumustundlikke materjale, plasti, polümeerid ja vaigud, parfüümid, keraamika ja Advanced Materials, seebid ja detergentide, vere, värvained, toidu mikrobioloogia, liimid, oksiidid, tekstiil, luud, hambad ja hammaste Amalgan ja paljud teised.

2) spray kuivatatud tingimusel, et saadud tulemus on materjali omadusi saab enamik lahendusi ja supernsions.

3) on populaarne valdkondades toidu, bioloogia, materjali, apteek, ülikooli ja teadus- ja arendustegevuse instituudi jne eriti töötlemiseks temperatuuri-tundlik materjali, nt pulber, sest materjali ainult touch õhu hetkeks, et kuumus ei suutnud hävitada materjali osa.

Tehnilised parameetrid

Kauba

Üksus

TP-S100

Max võimsus

ml/h

10L/h

Sisselaskeõhu temperatuuri vahemik

50° C ~ 300° C

Ulatus on õhu väljalaskeava

30° C ~ 150° C

Spray süsteem

/

Tsentrifugaal otsik

Elektriküttega võimu

kW

28

Soojusallika

/

Elektriline

Kuivatatud pulber taastamine määr

%

≥98

Pööra kiirus

rpm

22000

Spray salve läbimõõt

mm

80

Atomizing ketta läbimõõt

mm

80

Dimensiooni

mm

2500 * 1600 * 2800

Maksimaalse niiskuse aurustumise

Kg/h

10

Spray peaga sõita režiimis

/

Mehaaniline drive


Küsitlus