banneer
Kodu > Tooted >> Pihustuskuivati

3L Spray kuivati

3L Spray kuivati
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

Kui te otsite Hiina 3l spray kuivati, kaks-vedelik spray kuivati, väike spray kuivati, 3l kuivati Jäämasina kahe-vedelik spray, keemia, bioloogia, farmaatsia ja toidu 3l spray kuivati lab kuivati, munapulber töötlemise spray kuivatid valmistajad, tarnijad ja facoty pulber või kontrollimise 3l spray kuivati kohandamine ja projekteerimine professionaalne tarnija Hiinas, võtke julgelt ühendust Toption Instrument.

Sissejuhatus:

1. labori laua spray kuivati on Viimane tüüpi TOPTION, mis võtab vastu rahvusvahelise kõrgtehnoloogia ja varuosad.

2. TOPTION labori Spray kuivati paneb paljud uue kujunduse, nt väiksusele tasuta moving, ühendades õhukompressor ja elektrilise küttekeha sees kapis, klaas spray ja tsüklon eraldaja kontrollimise. Kõik andmed ning funktsioonid kontrollivad PLC.

Rakendus:

1. spray kuivati saab kasutada mitmeid kui vabalt voolav pulber proovi toodang on nõutav. See tehnika on edukalt töödeldud materjalide järgmistes valdkondades:

1) jooki, maitsed ja värvus, piima ja munatoodete, taim ja taimsed ekstraktid, farmaatsiatooted, kuumustundlikke materjale, plasti, polümeerid ja vaigud, parfüümid, keraamika ja Advanced Materials, seebid ja detergentide, vere, värvained, toidu mikrobioloogia, liimid, oksiidid, tekstiil, luud, hambad ja hammaste Amalgan ja paljud teised.

2) saab enamik lahendusi ja supernsions spray kuivatatud tingimusel, et saadud tulemus on materjali omadused.

3) on populaarne valdkondades toidu, bioloogia, materjali, apteek, ülikooli ja teadus- ja arendustegevuse instituudi jne eriti töötlemiseks temperatuuri-tundlik materjali, nt pulber, sest materjali ainult touch õhu hetkeks, et kuumus ei suutnud hävitada materjali osa.

2. töö põhimõtet

1) õhk filtreeritakse ja kuumutatud, seejärel arvesse kuivati peal turustaja spiraal sooja õhu ühtlaselt minna arvesse kuivatuskambri 2) suure kiirusega tsentrifugaal Atomiseeritud peal tower, siis (pöörlemise) spray arvesse väga peent udu tilgad, vedelik ühendust kuuma õhu ja kuivatatud valmistoodete väga lühikese aja jooksul.

3) kuivatatud toote toodetakse pidevalt põhjast kuivatamine torni ja tsüklon, heitgaasid on ventileeritud fänn.

Eelised

1. PLC automaatse kontrolli, mugavam teile kontrollida ja juhtida.

2. Kiire kuivatamise, pärast seda, kui materjali vedeliku, pindala ja materjal pihustamiseks tõuseb oluliselt, muuta oma teadusuuringute tõhusamaks.

3. in kuuma õhu voolu, 95% ~ 98% vett saab aurustunud hetkest. Võite lõpetada materjali kuivatamiseks mitu sekundites.

4. eriti sobivad kuivatamiseks on kuumustundlikke materjale, pärast selle kuivatamist, ei ole vaja oivaline ja sortimiseks, et alandada rakendamise juhend ning säästa teie aega.

Tehniline kirjeldus

Kauba

Üksus

TP-S30

Max võimsus

ml/h

3000

Sisselaskeõhu temperatuuri vahemik

30℃ ~ 300℃

Ulatus on õhu väljalaskeava

30℃ ~ 140℃

Täpsusega temperatuuri

± 1

Pesukuivati aeg

S

1,0 ~ 1,5

Prits pumba kiiruse

ml/h

3000

Spray süsteem

/

Kaks-vedeliku pihusti

Spray suunas

/

Allapoole kaas hoovus

Koguvõimsus

/

10KW 380V

Roostevabast terasest mahuti läbimõõt

mm

800

Kuivatatud pulber taastamine määr

%

VÄÄVLITUSTAMISMÄÄR ≥ 95

Pööra kiirus

rpm

40000

Dimensiooni

mm

1700 * 1100 * 150


Küsitlus