banneer
Kodu > Tooted >> Pihustuskuivati

5L Spray kuivati

5L Spray kuivati
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

Kui otsite Hiina 5l spray kuivati kemikaali-, bioloogia-, farmaatsia-, toidu 5l spray kuivati, kuivati tsentrifugaal spray 5l, 5l kuivati Jäämasina tsentrifugaal spray, tsentrifugaal spay kuivati, spray kuivatamine piima, piimapulbri valmistajad, tarnijad ja facoty, pihustuskuivatust või kontroll 5l spray kuivati kohandamine ja projekteerimine professionaalne tarnija Hiinas, võtke julgelt ühendust Toption Instrument.

Tööpõhimõte

Õhku läbi filtri ja kütteseadmete puutuda kuuma õhu turustaja, kus on peal kuivatuskambri, kuuma õhu turustaja toota kuuma õhku, siis kuuma õhku sattuda kuivatuskambri ühtlaselt ja liikuda progresseeruvad samal ajal kohaletoimetamise vedel materjal tsentrifugaal spray pähe, mis on varustatud kuivatuskambri ülaosas, vedel materjal on pritsida nagu udu piisake , suurendab kontraktsioon pindalast vedel materjal ja kuuma õhu, niiskuse aurustuda kiiresti, Keemiline tooteid väga lühikese aja jooksul. Jämedam toote koguvad kogumise barrel, mis on kuivati, jäätmehooldus gaasi poolt tsentrifugaal fänn allosas.

Omadus

1. asjade kiire kuivamise kiirus. Vedel materjal pärast tsentrifugaal pihustamine, pindala tahe suurenenud oluliselt, kõrge temperatuuriga õhuvool, hetkel aurustub 95 ~ 98% niiskusesisalduse, nii et kuivamisaeg on umbes kümme sekundit.

2. võtta spray kuivatamine kuivatamise protsessi käigus paralleelselt liikumissuunda, vedel piisake temperatuur ei ole kõrge, mis lubavad kvaliteetseid tooteid. Kuivatamine koda, vedel avaja ja kuuma õhu liikumist samas suunas, kuigi kuuma õhu temperatuur on mõned suurem, kuid kui kuuma õhu vahetult kontaktis spray vedel piisake pärast seda kuivatuskambri spray kuivatuskambri tukub dip alla, nii ei tee kuiva materjali ülekuumenemise ning sobib termiliselt tundlike materjalide kuivatamine , heakskiidu toote temperatuur sõltub heitgaasi temperatuuri ja madalama kui heitgaasi temperatuuri.

3. lai rakendatud ala. Vastavalt materjali omadusi saab kasutada kuuma õhu kuivatamiseks ja ka võiks kasutada külma Tuule mudel. Suur partii materjalid kõik võiks toodetud see masin, ühise kohaldada suur erinevate funktsioonidega: polümeeride ja resins、dyes、color pigment、ceramic、 glass、 atrazine、 pesticides、 carbohydrates、 muna products、 rou acids、slaughterhouse byproducts、blood ja kala piimatoodete pesuaine ja pinna dirt、fertilizer、organic compound、inorganic lisaks compound klassid jne.

4. Kuna et kuivatamine on lõpule ühe hetkega, toote ligikaudne sfäärilise põhimõtteliselt hoida tilgad kuju, et toode on hea hajutatus 、fluidity ja lahustuvus.

5. tootmisprotsess on lihtne, mugav ja lihtne kontrollivahenditega. Spray kuivati kasutatakse lahustit, mille niiskusesisaldus on 40 ~ eestikeelne materjal isegi koguni 90% niiskusesisalduse puhul 60% võiks kuivatatakse pulber tooted samal ajal. Enamus tooted ei pea, purustamine ja sõelumine pärast kuivatamist, seeläbi vähendada tootmisprotsessi tehnoloogilist protsessi lihtsustada ja luban toote puhtust. Toote osakese size、precision jaoks muuta niiskust, teatud piirides, kohandada tingimusi, kontroll ja juhtimine on väga lihtne.

6. Selleks, et kaitsta materjali eemal reostuse ja pikendada seadme kasutusiga, kõik osad, võttes ühendust materjaliga kõik vastu 1Cr18Ni9Ti roostevabast terasest materjale. Toimingu tegemiseks kergesti kontrollsüsteemi kasutamise integratsiooni operatsiooni, mis tähendab, et installida iga osa näidik ja seadme sisse/välja kõik kontrolli kapis.

Tehnilised parameetrid

Kauba

Üksus

TP-S50

Max võimsus

ml/h

5000

Sisselaskeõhu temperatuuri vahemik

140° C ~ 300° C
Reguleeritav

Ulatus on õhu väljalaskeava

80° C ~ 90° C

Täpsusega temperatuuri

± 1

Pesukuivati aeg

S

1,0 ~ 1,5

Prits pumba kiiruse

ml/h

5000

Spray süsteem

/

Tsentrifugaal otsik

Spray suunas

/

Allapoole kaas hoovus

Elektriküttega võimu

kW

9

Soojusallika

/

Elektriline

Koguvõimsus

/

10KW 380V

Roostevabast terasest mahuti läbimõõt

mm

800

Kuivatatud pulber taastamine määr

%

VÄÄVLITUSTAMISMÄÄR ≥ 95

Tsentrifugaal spray rotatsiooni tüüp


Suruõhu rotatsiooni

Pööra kiirus

rpm

25000

Spray salve läbimõõt

mm

50

Dimensiooni

mm

1800 * 930 * 2200

Küsitlus